Relacje z imprez

„Festiwal Gier Logicznych” 18.10.2025

Nasz festiwal od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośników
„łamigłówek”, gier planszowych i zręcznościowych. Nie inaczej było w tym roku. Impreza
zorganizowana wspólnie z Radą Dzielnicy III Prądnik Czerwony i Polskim Towarzystwem
Kulturalnym zgromadziła liczne grono uczestników odznaczających się refleksem,
spostrzegawczością czy umiejętnością logicznego myślenia. Mogli oni rywalizować
w czterech konkurencjach: Speed Stacks,Doubble, Mistakos i Quarto oraz poznać wiele
nowych gier z pomocą wolontariuszy PTK. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach
powiększy się grono miłośników gier logicznych, dla których staną się one realną
alternatywą gier komputerowych.