Relacje z imprez

„Dzielnicowy Turniej Szachowy” 11.10.2025

Już po raz szósty wspólnie z Radą Dzielnicy III Prądnik Czerwony zorganizowaliśmy
turniej szachowy dla dzieci i młodzieży z terytorium naszej dzielnicy. Cieszy nas
niezmiernie, że zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze a uczestnicy dali wspaniały
przykład rywalizacji zgodnej z zasadami fair play. Laureatom nagrody i puchary wręczał
Przewodniczący Rady Dzielnicy III pan Marcin Smolski gratulując wszystkim zawodnikom
sportowej postawy w duchu szlachetnej rywalizacji. Z zadowoleniem zauważamy, że każda
edycja turnieju gromadzi imponującą liczbę miłośników tej królewskiej gry a jej popularność
nie słabnie co widać także na zajęciach szachowych prowadzonych w naszym MDK.