BARWNE LATO 2020


Szanowni Państwo,
Tegoroczna akcja „Wakacje w MDK” przebiegać będzie w nowych rygorach sanitarnych z dużymi ograniczeniami w zakresie atrakcji takich jak wyjścia i wycieczki. Wiele przepisów zmienia się też w miarę rozwoju pandemii, dlatego prosimy o śledzenie komunikatów pojawiających się na naszej stronie www. Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów przygotowaliśmy propozycję akcji opartą o zajęcia stacjonarne w budynku 102 oraz wyjścia na tereny Klubu Sportowego „Prądniczanka” realizowane w stałych grupach (bez możliwości zmiany).

W trosce o bezpieczeństwo Państwa, dzieci i pracowników naszej placówki prosimy o:
– zapoznanie się z „Regulaminem akcji”
– zapoznanie się „Procedurami i zasadami higieny w Młodzieżowym Domu Kultury podczas pandemii Covid-19” (aktualizacja obowiązująca od 30 czerwca 2020 r. w załączeniu poniżej)
– złożenie przy zapisie w sekretariacie wypełnionej „Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku” (druki kart dostępne na parterze w budynku 100)
– złożenie w pierwszym dniu pobytu dziecka „Oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego w sprawie uczestnictwa w zajęciach „Wakacje w MDK” w warunkach epidemii Covid – 19” – wymagane bezwzględnie, bez oświadczenia dziecko nie zostanie przyjęte na zajęcia (druki dostępne na parterze w budynku 102)
Druki oraz regulaminy dostępne są w formie załączników poniżej.

Dzieci podczas akcji zabierane będą do swoich grup przez nauczycieli z boiska MDK po wcześniejszym pomiarze temperatury i oddawane Państwu również na boisku. Prosimy o wyposażenie dzieci tylko w niezbędne rzeczy wyłącznie na własny użytek.

 

PROGRAM WAKACJI W MDK 2020

REGULAMIN WAKACJI W MDK(Covid)

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA WAKACJE W MDK (Covid)

OŚWIADCZENIE NA WAKACJE W MDK

KARTA KWALIFIKACJI UCZESTNIKA 2020

 

Ponadto informujemy o ofercie wakacyjnej przygotowanej przez Gminę Miejską Kraków i partnerów projektu „Krakowska Karta Miejska 3+”

Lato z Krakowską Kartą Rodzinną w 2020 roku
Dzieci i młodzież legitymująca się ważną Krakowską Kartą Rodzinną zapraszamy
do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r.,
z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.
Bilety finansowane są przez Gminę Miejską Kraków, a niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
W ramach akcji Lato z KKR będzie możliwość odbioru bezpłatnych biletów
w 10 poniżej wskazanych miejscach:

Park Edukacji Globalnej –Wioski Świata (ul. Tyniecka 39)
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów rodzinnych (2 osoby dorosłe + 3 dzieci – limit dzienny), uprawniających do korzystania z Parku Edukacji Globalnej przez jedną godzinę. W sumie podczas akcji – 440 biletów.

Park Rozrywki GOkidz (ul. Rzemieślnicza 20G)
W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z Parku Rozrywki przez jedną godzinę. W sumie podczas akcji – 220 biletów.

Park Trampolin GOjump (ul. Sikorki 23)
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z parku trampolin przez jedną godzinę. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych. W sumie podczas akcji – 220 biletów.

Park Trampolin GOjump (ul. Rzemieślnicza 20G)
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z parku trampolin przez jedną godzinę. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych. W sumie podczas akcji – 220 biletów.

Park Rozrywki Rodzinnej Wola Park (al. Kasztanowa 1)
W okresie wakacji w dni powszednie(od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do godzinnego korzystania
z Parku Rozrywki . W sumie podczas akcji – 440 biletów.

Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny (ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14)
W okresie wakacji w dni powszednie(od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet wstępu to jednorazowy wstęp do Ogrodu Zoologicznego na dowolną liczbę godzin w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby. W sumie podczas akcji – 440 biletów.

Krakowski Klub Kajakowy (ul. Kolna 2)
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny).Bilet upoważnia do  2 godzinnego korzystania z basenu. W sumie podczas akcji – 440 biletów.

Wrotkarnia Przewrotki (ul. Centralna 41A)
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny), uprawniających do korzystania z toru wrotkarskiego oraz wypożyczenia wrotek. Bilet uprawnia do korzystania z toru wrotkarskiego przez jedną godzinę. W sumie podczas akcji – 220 biletów.

Wake Point Kraków Bagry ( ul. Łanowa 1)
W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). 1 bilet wstępu to: pływanie wraz z wypożyczeniem deski i instruktażem w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby. W sumie podczas akcji – 440 biletów.

Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema (al. Pokoju 68)
W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 20 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet wstępu to jednorazowy wstęp do Ogrodu Doświadczeń na dowolną liczbę godzin w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby. W sumie podczas akcji – 880 biletów.

Ponadto:

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” (al. Żubrowa 15) – przez okres wakacyjny (lipiec-sierpień) od wtorku do piątku oferuje bezpłatne wejścia dla rodzin wielodzietnych posiadających Krakowską Kartę Rodzinną. Rezerwacja miejsc poprzez stronę internetową podmiotu na wybrane aktywności.

Park Wodny –(ul Dobrego Pasterza 126) ulgowe kupony do Parku Wodnego w ramach akcji Bezpieczne wakacje 2020 w Parku Wodnym – kupony będą rozdawane od 1 do 31 lipca oraz od 3 do 31 sierpnia w dni powszednie od poniedziałku do piątku.
Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą symboliczną opłatę 7, 50 zł.
Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku (w okresie trwania akcji) w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126).
Limit kuponów na cały okres wakacji wynosi 11 484.
Miasto dopłaca do każdego kuponu 5,50 zł.
Dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej – codziennie zarezerwowanych jest 50 ulgowych kuponów.
Kupony te będą do odbioru w Informacji Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.
Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany.