Harmonogram zajęć


HARMONOGRAM ROK SZKOLNY 2019/20

 

HARMONOGRAM ROK SZKOLNY 2019/20

 

MDK BUDYNEK 100

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
 

SALA TEATRALNA

 

 

 

 

 

 

 

19.15-20.45

Grupa najmłodsza

Paweł Buszewicz

 

16.00-18.15

Teatrzyk „Pestka”

9-13 lat

Aleksandra Barczyk

 

19.00-22.00

Grupa Sceny 5×3 starsza

Paweł Buszewicz

 

 

 

17.30-19.00

Grupa Sceny 5×3 młodsza

Paweł Buszewicz

 

19.15-20.45

Grupa najmłodsza

Paweł Buszewicz

 

 

 

 

 

 

 

19.00-22.00

Grupa Sceny 5×3 starsza

Paweł Buszewicz

 

17.00-18.30

Grupa Sceny 5×3 młodsza

Paweł Buszewicz

 

 

19.00-20.30

Scena 5×3

Paweł Buszewicz

 

 

SALA MULTIMEDIALNA

 

 

15.00-16.30

J. angielski

kontynuacja

8-9 lat

Aleksandra Matejska

 

16.40-18.10

J. angielski

kontynuacja

9-11 lat

Aleksandra Matejska

 

18.15-19.45

J. angielski

kontynuacja

11-13 lat

Aleksandra Matejska

 

 

16.00-17.30

J. angielski

średniozaawansowana

12-14 lat

Dorota Sochacka

 

17.35-19.05

J. angielski

kontynuacja

10-12 lat

Dorota Sochacka

 

15.00-16.30

J. angielski

kontynuacja

9-11 lat

Aleksandra Matejska

 

16.40-18.10

J. angielski

kontynuacja

8-9 lat

Aleksandra Matejska

 

18.15-19.45

J. angielski

zaawansowana

młodzież

Aleksandra Matejska

 

 

16.00-17.30

J. angielski

średniozaawansowana

11-13 lat

Dorota Sochacka

 

17.35-19.05

J. angielski

Kontynuacja

10-12 lat

Dorota Sochacka

 

15.30-17.00

J. angielski

kontynuacja

10-12 lat

D. Sochacka

 

 

BUD 100 TANIEC

 

15.55-17.25

Gimnastyka i taniec gr. 1

Średniozaawansowana

6 – 9 lat

B. Zachariasz

 

15.55-16.40

Gimnastyka i taniec gr. 2

początkująca-średniozaawansowana

6- 8 lat

B. Zachariasz

 

17.30-19.00

Akrobatyka i taniec gr. 2

Średniozaawansowana

od 9 lat

B. Zachariasz

 

19.05-20.35

Akrobatyka i taniec gr. 1

zaawansowana od 9 lat.

B. Zachariasz

 

15.55 – 17.25

JAZZIK/SWING

Średniozaawansowana.

9-11 lat

K. Klimczak

 

 

17.30 – 19.00

Akrobatyka i taniec gr. 3

początkująca-średniozaawansowana

od 9 lat

B. Zachariasz

 

19.05 – 20.35

Akrobatyka i taniec  gr. 4

9-15 lat

B. Zachariasz

 

 

 

15.55-16.40

Gimnastyka i taniec gr.1

Średniozaawansowana

6- 9 lat

B. Zachariasz

 

15.55-17.25

Gimnastyka i taniec gr. 2

początkująca-średniozaawansowana

6- 8 lat

B. Zachariasz

 

17.30-19.00

Akrobatyka i taniec gr. 2

średniozaawansowana od 9 lat

B. Zachariasz

 

19.05-20.35

Akrobatyka i taniec gr. 1

zaawansowana od 9 lat

B. Zachariasz

 

 

16.00 – 17.30

Taniec nowoczesny/ współczesny  LUZIK

wiek: 7-9 lat początkujący                             K. Klimczak

 

 

 

 

 

17.35 – 19.05

Akrobatyka i taniec gr. 3

Początkująca  / średniozaawansowana od 9 lat

B. Zachariasz

 

 

17.00-18.30

Gimnastyka dla przedszkolaka  5-6 lat

B. Zachariasz

 

 

19.10-20.40

Taniec Show Dance 2

Od 12 lat

A. Klimczak

 

 

 

GALERIA

 

         
 

 

 

 

MDK BUDYNEK 102

 

SALA

 

PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK

 

ŚRODA

 

CZWARTEK

 

PIĄTEK

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

16.00- 16.45

Taniec- Zespół tan-wokal „Calineczki” 6-7 lat

J. Stachowicz

 

16.50 – 17.35

Taniec- Zespół tan-wokal „Biedroneczki” 4-5 lat

J. Stachowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-18.00

Taniec towarzyski

6 – 10 lat

A. Jandura

 

18.05-19. 35

Taniec HIP – HOP

10 – 14 lat

K. Klimczak

 

16.00- 17.30

Balet klasyczny 8-12 lat              K. Borowy

 

 

17.35-19.05

Taniec SHOW DANCE –Od 12 lat

A. Klimczak

 

14  

16.00- 16.45

Wokal-zespół wokal- tan „Biedroneczki” 4-5 lat

Monika Lumer

 

 

16.50 – 17.35

Wokal-Zespół wokal-tan. Calineczki” 6-7  lat Monika Lumer

 

    16.00- 16.45

Wokal-zespół wokal- tan „Biedroneczki” 4-5 lat

Monika Lumer

 

 

16.50 – 17.35

Wokal-Zespół wokal-tan. Calineczki” 6-7  lat Monika Lumer

 

 
 

15

 

17.00 – 18.30

Fotografia 11-16 lat

Piotr Bobiński

 

 

17.30-19.00

Szachy gr. II (8 – 10 lat)

Anna Jandura

 

15.00-16.30

Szachy  gr. I (5-7  lat)

Anna Jandura

17.00-18.30

Fotografia 11-16 lat

P. Bobiński

 

16

 

16.00-17.30

Klikolandia

początkująca  5 – 7 lat

Walter Dorman

 

17.35-19.05

Klikolandia

kontynuacja 8 – 11 lat

Walter Dorman

17.00-18.30

Grafika komputerowa

Piotr Bobiński

 

 

 

 

16.00-17.30

Klikolandia

Zaawansowana

7 – 14 lat

Walter Dorman

 

17.30-19.00

Grafika komputerowa

Piotr Bobiński

 

 

 

 16.30-18.00

Informatyka  Komputerowe początki  gr. 1     10 – 15 lat

Włodzimierz Witek

 

18.05 – 19.35

Informatyka

Komputer bez tajemnic  10 – 15 lat lat

Włodzimierz Witek

16.30-18.00

Informatyka Komputerowe początki

gr. 2       10 – 15  lat

Włodzimierz Witek

 

18.05 – 19.35

Informatyka

Mistrzowie klawiatury

10 – 15 lat

Włodzimierz Witek

17    

9.00-10.30

Akademia Dziecięca „Przygoda z przyrodą”

BOMBOLINO

Monika Lumer

 

10.30-11.15

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

„Kraina kolorów”

Monika Lumer

 

 

11.15-12.00

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

„Rytmika dla smyka”

Monika Lumer

 

12.00-12.45

Akademia Dziecięca BOMBOLINO  Angielski

Aleksandra Matejska

 

15.30-16.15

Język angielski

początkująca

6 lat (gr. A)

Aleksandra Matejska

 

16.20-17.05

Język angielski

kontynuacja

7 lat (gr. B)

Aleksandra Matejska

 

17.10-17.55

Język angielski

kontynuacja

7-8  lat (gr. C)

Aleksandra Matejska

 

18.00-18.45

Język angielski

kontynuacja

8-9 lat (gr. D)

Aleksandra Matejska

 

 

9.00-10.30

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

„Kraina kolorów”

Monika Lumer

 

10.30-12.00

Akademia Dziecięca  BOMBOLINO

„Rytmika dla smyka”

Monika Lumer

 

9.00-10.30

Akademia Dziecięca „Przygoda z przyrodą”

BOMBOLINO

Monika Lumer

 

10.30-11.15

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

„Kraina kolorów”

Monika Lumer

 

 

11.15-12.00

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

„Rytmika dla smyka”

Monika Lumer

 

12.00-12.45

Akademia Dziecięca BOMBOLINO Angielski

Aleksandra Matejska

 

9.30 -11.00

Klub Misia Uszatka

Gr. 1 2- 3 lat

Monika Lumer

 

 

21    

16.35-18.50

Historia Sztuki od 12 lat

Anna Lewińska

   

16.00- 16.45

Taniec- Zespół tan-wokal „Calineczki” 6-7 lat

J. Stachowicz

 

16.50 – 17.35

Taniec- Zespół tan-wokal „Biedroneczki” 4-5 lat

J. Stachowicz

 

17.35-18. 20

Aktywna mama

Rodzice z dziećmi

K. Borowy

22 8.00-16.00

Joanna Stachowicz

 

9.00-17.00

Piotr Bobiński

 

12.00-17.00

Anna Pardyak

8.00-16.00

Joanna Stachowicz

 

9.30-17.30

Piotr Bobiński

 

9.00-14.00

Anna Pardyak

 

8.00-16.00

Joanna Stachowicz

 

 

9.00-17.00

Piotr Bobiński

 

 

8.00-16.00

Joanna Stachowicz

 

 

8.00-16.00

Piotr Bobiński

 

 

9.00-17.00

Joanna Stachowicz

 

 

9.00-17.00

Piotr Bobiński

23 9.00-12.00

Akademia Dziecięca BOMBOLINO

Anna Pardyak

  8.30-10.00

Podaruj chwilę

Anna Pardyak

 

10.00-11.30

Podaruj chwilę

Anna Pardyak

 

11.30-13.00

Podaruj chwilę

Anna Pardyak

 

   
25 16.00 – 17.30

Tenis stołowy – początkująca

8 – 12 lat

T. Pawłowski

 

17.35 – 19.05

Tenis stołowy –

zaawansowana

T. Pawłowski

16.00-17.30

Sport dla Żaków 5 lat

T. Pawłowski

 

 

17.35-19.05

Sport dla Żaków  6 lat

T. Pawłowski

 

16.00-17.30

Tenis stołowy – początkująca 8 – 12 lat

T. Pawłowski

 

17.35-19.05

Tenis stołowy – średniozaawansowana

10 – 15 lat

T. Pawłowski

 16.00-17.30

Sport dla Żaków 7 lat

T. Pawłowski

 

17.35 – 19.05

Tenis stołowy –

zaawansowana

T. Pawłowski

 

16.00 -17.30

Tenis stołowy – średniozaawansowana

10 – 15 lat

T. Pawłowski

 

 

27  

18.00-19.30

Zespół wokalny Future Voice 8-15 lat

Justyna Dalecka

 

 

15.00-18.00

Gitara 8-15 lat

Piotr Wójcik

 

18.15-19.45

Gitara 8-15 lat

Piotr Wójcik

 

 

16.00-17.30

17.45-19.15

Gitara 8-15 lat

Piotr Wójcik

 

 

 

 

16.30-17.15

17.15-18.00

18.15-19.00

instrumenty 8-15 lat (ukulele, keyboard)

Piotr Wójcik

 

 

 

31  

15.00-16.10

J. niemiecki

gr. początkująca

7-11 lat

Alina Gieniec

 

16.15-17.45

J. niemiecki

średniozaawansowana  gr.1       12-15 lat

Alina Gieniec

 

15.10-16.40

J. niemiecki

Gr. początkująca A+

13-16 lat

Alina Gieniec

 

 

 

 

15.00-16.05

J. niemiecki

gr. początkująca

7-11 lat

Alina Gieniec

 

16.10-17.40

J. niemiecki

średniozaawansowana gr.1            12-15 lat

Alina Gieniec

 

17.00-18.30

Puppet Show – teatrzyk językowy 5-6 lat

Ewa Horodyska-Talarek

 

18.30-20.00

J. Hiszpański 10-15 lat

Ewa Horodyska-Talarek

 

15.30-16.15

Język angielski

Kontynuacja 7  lat (gr. B)

Aleksandra Matejska

 

16.20-17.05

Język angielski

początkująca 6 lat (gr. A)

Aleksandra Matejska

 

17.10-17.55

Język angielski

Kontynuacja 8-9 lat (gr.D)

Aleksandra Matejska

 

18.00-18.45

Język angielski

kontynuacja 7-8  lat (gr.C)

Aleksandra Matejska

 

34  

15.55-17.25

Pędzelki I

5-6 lat

Małgorzata Job

 

 

17.30-19.00

Pędzelki II:  4-5 lat

Małgorzata Job

 

15.30-17.00

Farbkoland

dzieci 3 – 4 lata z rodzicami gr. I

Małgorzata Job

 

17.05-18.35

Farbkoland

dzieci 3 – 4 lata z rodzicami gr. II

Małgorzata Job

   

16.00-17.30

Pędzelki III

5-7 lat

Małgorzata Job

 

 

17.35-19.05

Warsztaty rękodzieła  i biżuterii  9-20 lat

Małgorzata Job

 
35        

 

 

 

16.30-18.00

Rysunek (gr. 2)

Liceum, studenci

Małgorzata Kruczkowska

 

18.05-19.35

Malarstwo  (gr. 1)

Liceum studenci

Małgorzata Kruczkowska

15.00-16.30

Plastyka – liceum Małgorzata Kruczkowska

 

16.35-18.05

Malarstwo (gr. 2)

Liceum, studenci

Małgorzata Kruczkowska

 

18.05-19.35

Rysunek  (gr. 1)

Liceum, studenci

Małgorzata Kruczkowska

 

36  

16.00-17.30

Malowany świat

8-12 lat

Agnieszka Gajda – Płonka

 

 

16.00-17.30

Plastuś I

6-8 lat

A. Klaczak-Cudek

 

17.35-19.05

Tęczowa Kraina

8-12 lat

A.  Klaczak-Cudek

 

16.00-17.30

Plastyka dla smyka 1

5-7 lat

Agnieszka Gajda – Płonka

 

17.35-19.05

Plastyka dla smyka 2

8 – 11 lat

Agnieszka Gajda – Płonka

 

 

 

15.30-17.00

Plastuś II

7-11 lat

Agnieszka  Klaczak-Cudek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAUCZYCIELE W SZKOŁACH

 

M. JOB   13.10-14.40

Zabawy ze sztuką

SP

 

9.30 – 11.00

Zabawy ze sztuką

Przedszkole

14.00 – 15.30

Zabawy ze sztuką

SP

9.20 – 10.50

Zabawy ze sztuką

Przedszkole

ANNA PARDYAK      

 

8.00-12.30

Podaruj Chwilę