Wyniki


Laureaci konkursu „Mój przyjaciel miś”

Oliwia Błaszczak Samorządowego Przedszkola nr 33 w Krakowie
Zofia Dudek z Przedszkola Samorządowego nr 43 w Krakowie
Aleksandra Gąsiorek z Młodzieżowego Domu Kultury al. 29 Listopada 102 w Krakowie
Zuzia Gierszewska z Przedszkola nr 10 w Malborku
Jakub Gołąbek Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Helena Grolik z Przedszkola w Woźnikach
Julia Hlasta z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Pola Kucharek z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Lena Łusiak z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Agata Operacz z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim
Matylda Palik z Młodzieżowego Domu Kultury al. 29 Listopada 102 w Krakowie
Magdalena Piszczek z Przedszkola w Woźnikach
Bartosz Rogowski z Przedszkola w Witoszowie Dolnym
Amelia Samborska z Przedszkola nr 10 w Malborku
Daria Szot z Samorządowego Przedszkola nr 113 w Krakowie
Maja Wastag z Młodzieżowego Domu Kultury al. 29 Listopada 102 w Krakowie
Iga Wąsik z Samorządowego Przedszkola nr 64 w Krakowie
Zosia Wojtasik z Samorządowego Przedszkola nr 75 w Krakowie
Alicja Zajkiewicz z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie

Laureatów konkursu „Mój przyjaciel miś” zapraszamy 26 listopada 2016 roku o godz. 10.00 na uroczyste wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy prac pokonkursowych do Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Poniższy link odsyła nas do galerii konkursu umieszczonej na portalu Miasto Dzieci”

http://miastodzieci.pl/czytelnia/konkurs-plastyczny-moj-przyjaciel-mis-galeria-nagrodzonych-prac/

Laureaci XI Konkursu na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej
– Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie 2017.

Maria Dołęgowska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi

Aimee Dudley, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie

Jagoda Goraj, Przedszkole Samorządowe nr 65 „Perełka” w Krakowie

Karolina Guzik, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie

Julia Jakóbek, Szkoła Podstawowa nr 66 w Krakowie

Maja Jakubowska, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie

Mateusz Joachimiak, Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wyszkowie

Maja Joniec, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu

Zofia Krysz, Centrum Kultury „Calasanz” przy Parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Krakowie

Wioletta Kulesza, Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wyszkowie

Natalia Leszkiewicz, Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Żyrardowie

Nikolas  Łopatecki, Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Anna Mateusiak, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

Martyna Pietrzak, Gimnazjum w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie

Aleksandra Przybyło, II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Łańcucie

Faustyna Pyrek, Osiedlowy Klub Kultury „KRAK” w Rzeszowie

Klaudia Rozik, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie

Oliwia Sobieraj, Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim

Lena Trubacz, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie

Mateusz Wastag, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie

 

Laureatów  „XI Konkursu na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej – Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie” zapraszamy 14 grudnia 2016 roku o godz. 10.30 na uroczyste wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy prac pokonkursowych do Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Laureaci XI Konkursu na Projekt Kartki Wielkanocnej –
Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie 2017.


NAGRODY
1. Aleksandra Werner, Szkoła Podstawowa nr 92 w Krakowie
2. Ewa Czapiga, Szkoła Podstawowa nr 92 w Krakowie
3. Patrycja Kuligowska, Samorządowy Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku

WYRÓŻNIENIA
1. Gabriela Bilska, Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku
2. Aleksandra Przybyło, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Łańcucie
3. Sonia Leszczyńska, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie
4. Weronika Szydłowska, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie
5. Alicja Jaworska, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie
Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

Laureaci konkursu „3D – papierowe rzeźby”.

Julia Bukowska z Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie
Klaudia Helbin z Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 w Chełmku
Tymoteusz Savery z Prywatnej Szkoły Podstawowej „Salwator” w Krakowie
Małgorzata Jakieła z Krakowa

Wszystkich laureatów zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury, przy al. 29 Listopada 100 w Krakowie

Laureaci konkursu „Piszą poeci – ilustrują dzieci”.

Tobiasz Prostak z Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Uczeń w Krakowie
Maja Markiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 159 w Krakowie
Julia Kurleto ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
Julita Jantos z ZSOI nr 6 Szkoła Podstawowa nr 98 w Krakowie
Jadwiga Giza z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 „Dona”

Wszystkich laureatów zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury, przy al. 29 Listopada 100 w Krakowie

Laureaci konkursu
„Bohater jakiego jeszcze nie było”

Nina Durbas ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
Jadwiga Giza z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 „DONA” w Krakowie
Jagoda Miąsko ze Szkoły Podstawowej w Dobczycach
Julia Piwowarczyk ze Szkoły Podstawowej w Dobczycach
Ewa Skomro ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
Maciej Synowiec z Szkoły Podstawowej nr 2 w Krakowie
Karolina Żelazny ze Szkoły Podstawowej nr 157 w Krakowie
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w Sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100 w Krakowie

Laureaci konkursu
„Baśnie z tysiąca i jednej nocy”

Aleksandra Gałązka z Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 74 w Krakowie
Mateusz Kamieniarz ze Szkoły Podstawowej nr 98 w Krakowie
Dawid Kwiecień ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Krakowie
Wiktor Owsianka ze Szkoły Podstawowej nr 98 w Krakowie
Maria Raźny z Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 74 w Krakowie
Klaudia Romaniszyn ze Szkoły Podstawowej im. Św. Wincentego Pallotiego w Krakowie
Kinga Rosiek ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Krakowie
Kinga Smolik ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Krakowie
Elżbieta Ziajka ze Szkoły Podstawowej im. Św. Wincentego Pallotiego w Krakowie

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w Sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100 w Krakowie

Laureaci konkursu
„Świat widziany inaczej”

Aleksandra Bik ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowie
Natalia Giermala ze Szkoły Podstawowej w Chechle
Dawid Michalec ze Szkoły Podstawowej we Frydmanie
Oliwia Pawlik ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
Maja Purzycka ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
Zuzanna Suchenia ze Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie
Artur Szewczyk ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
Julia Tomera ze Szkoły Podstawowej w Gnojniku
Zuzanna Zapiór ze Szkoły Podstawowej w Gnojniku

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w Sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100 w Krakowie