Wyniki


ROK SZKOLNY 2017/2018

 I SEMESTR

 

Laureaci konkursu plastycznego
„Mój przyjaciel miś”

Basia Adamczyk z Samorządowego Przedszkola nr 124 w Krakowie
Kacper Bawoł Przedszkola w Witoszowie Dolnym
Gaja Gajewska z ze Samorządowego Przedszkola 91 w Krakowie
Bruno Jaworski z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Antonina Kolber z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Krakowie
Łucja Król z ze Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Anna Krzyżak z Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie
Pola Kucharek z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Anna Lenart z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Julia Makowiec z Przedszkola w Witoszowie Dolnym
Hanna Nowak ze Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie
Alicja Orzeł z Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie
Magdalena Pawlik z Samorządowego Przedszkola nr 151 w Krakowie
Nikola Poeckh z Samorządowego Przedszkola nr 33 w Krakowie
Julity Rusek z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Ala Urban z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie
Wiktoria Żugaj z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie

Laureatów konkursu wraz z ulubionymi Przytulankami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 25 listopada 2017 roku w godz. 10.00 – 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Na portalu internetowym „Miasto Dzieci” można oglądać galerię nagrodzonych prac.

Konkurs plastyczny Mój przyjaciel miś – galeria nagrodzonych prac

 

Laureaci turnieju
„Mądra Głowa”

W dniach 13- 17.11.2017 r odbył się turniej „Mądra Głowa” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie.
Uczniowie wykonywali zadania wymagające logicznego myślenia i spostrzegawczości.
Brało w nim udział 63 uczniów z klas IV i V uczestniczących w całorocznych Warsztatach
Doskonalenia Zdolności Poznawczych odbywających się w tym roku szkolnym w Szkołach Podstawowych
nr : 7, 90 oraz 109 .
Za udział w turnieju wszyscy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy również nagrody ufundowane przez MDK.

Wyniki Turnieju:

I miejsce
Natalia Różańska

II miejsce
Wiktoria Górska
Nikodem Ziemski

III miejsce
Amelia Nuckowska

IV miejsce
Maria Szkaradek
Anna Shemet

V miejsce
Maja Kisielewicz

VI miejsce
Maria Słonecka
Amelia Tomczyk
Patrycja Baran
Serdecznie gratulujemy!

Laureaci XII Konkursu na Projekt Kartki Świątecznej –
Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie 2017

NAGRODY
1. Katarzyna Kawałek, Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie
2. Amelia Błeszyńska, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie
3. Kacper Stanek, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie

WYRÓŻNIENIA
1. Marta Brachowska, Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie
2. Dominik Lipka, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie
3. Martyna Pająk, Samorządowe Przedszkole nr 62 w Krakowie
4. Aleksandra Stec, Samorządowe Przedszkole nr 62 w Krakowie

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, nagrody i dyplomy zostały wysłane pocztą.

Laureaci konkursu na komiks
„Legendy europejskie”

NAGRODY:
Martyna Wojciechowska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Beretty Molli w Krakowie
Oliwia Laura Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
WYRÓŻNIENIA:
Małgorzata Grzybczyk i Bartosz Dziurdzia ze Szkoły Podstawowej nr 160 w Krakowie
Weronika Mróz ze Szkoły Podstawowej nr 160 w Krakowie

Laureaci „Przeglądu jasełek, kolęd i pastorałek”

· Grupa „Wesołe Nutki” z Samorządowego Przedszkola nr 115 w Krakowie
· Grupa „Gwiazdeczki” z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie
· Grupa „Kaczuszki” z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
· Grupa „Nutki” z Przedszkola Sióstr Duszy Chrystusa Pana w Krakowie
· Grupa „Owieczki” z Przedszkola Sióstr Duszy Chrystusa Pana w Krakowie
· Tosia Dworak z Prywatnego Przedszkola Artystycznego „Bajkowe Królestwo”

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 8 lutego 2018 roku o godz. 16.30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.