Wyniki


ROK SZKOLNY 2017/2018

 I SEMESTR

 

Laureaci konkursu plastycznego
„Mój przyjaciel miś”

Basia Adamczyk z Samorządowego Przedszkola nr 124 w Krakowie
Kacper Bawoł Przedszkola w Witoszowie Dolnym
Gaja Gajewska z ze Samorządowego Przedszkola 91 w Krakowie
Bruno Jaworski z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Antonina Kolber z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Krakowie
Łucja Król z ze Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Anna Krzyżak z Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie
Pola Kucharek z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Anna Lenart z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Julia Makowiec z Przedszkola w Witoszowie Dolnym
Hanna Nowak ze Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie
Alicja Orzeł z Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie
Magdalena Pawlik z Samorządowego Przedszkola nr 151 w Krakowie
Nikola Poeckh z Samorządowego Przedszkola nr 33 w Krakowie
Julity Rusek z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
Ala Urban z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie
Wiktoria Żugaj z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie

Laureatów konkursu wraz z ulubionymi Przytulankami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 25 listopada 2017 roku w godz. 10.00 – 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Na portalu internetowym „Miasto Dzieci” można oglądać galerię nagrodzonych prac.

Konkurs plastyczny Mój przyjaciel miś – galeria nagrodzonych prac

 

Laureaci turnieju
„Mądra Głowa”

W dniach 13- 17.11.2017 r odbył się turniej „Mądra Głowa” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie.
Uczniowie wykonywali zadania wymagające logicznego myślenia i spostrzegawczości.
Brało w nim udział 63 uczniów z klas IV i V uczestniczących w całorocznych Warsztatach
Doskonalenia Zdolności Poznawczych odbywających się w tym roku szkolnym w Szkołach Podstawowych
nr : 7, 90 oraz 109 .
Za udział w turnieju wszyscy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy również nagrody ufundowane przez MDK.

Wyniki Turnieju:

I miejsce
Natalia Różańska

II miejsce
Wiktoria Górska
Nikodem Ziemski

III miejsce
Amelia Nuckowska

IV miejsce
Maria Szkaradek
Anna Shemet

V miejsce
Maja Kisielewicz

VI miejsce
Maria Słonecka
Amelia Tomczyk
Patrycja Baran
Serdecznie gratulujemy!

Laureaci XII Konkursu na Projekt Kartki Świątecznej –
Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie 2017

NAGRODY
1. Katarzyna Kawałek, Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie
2. Amelia Błeszyńska, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie
3. Kacper Stanek, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie

WYRÓŻNIENIA
1. Marta Brachowska, Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie
2. Dominik Lipka, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie
3. Martyna Pająk, Samorządowe Przedszkole nr 62 w Krakowie
4. Aleksandra Stec, Samorządowe Przedszkole nr 62 w Krakowie

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, nagrody i dyplomy zostały wysłane pocztą.

Laureaci konkursu na komiks
„Legendy europejskie”

NAGRODY:
Martyna Wojciechowska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Beretty Molli w Krakowie
Oliwia Laura Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
WYRÓŻNIENIA:
Małgorzata Grzybczyk i Bartosz Dziurdzia ze Szkoły Podstawowej nr 160 w Krakowie
Weronika Mróz ze Szkoły Podstawowej nr 160 w Krakowie

Laureaci „Przeglądu jasełek, kolęd i pastorałek”

· Grupa „Wesołe Nutki” z Samorządowego Przedszkola nr 115 w Krakowie
· Grupa „Gwiazdeczki” z Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie
· Grupa „Kaczuszki” z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
· Grupa „Nutki” z Przedszkola Sióstr Duszy Chrystusa Pana w Krakowie
· Grupa „Owieczki” z Przedszkola Sióstr Duszy Chrystusa Pana w Krakowie
· Tosia Dworak z Prywatnego Przedszkola Artystycznego „Bajkowe Królestwo”

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 8 lutego 2018 roku o godz. 16.30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Konkurs
„HUMOR SZKOLNY”

UWAGA!!!

Z powodu małej ilości nadesłanych prac konkurs nie został rozstrzygnięty.

 

Laureaci XII Konkursu na Projekt Kartki Świątecznej
„Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”

1. Milena Biegusz, Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
2. Justyna Bystrzycka, Galeria Ogród Sztuki w Konstantynowie Łódzkim
3. Aleksandra Dubel, Szkoła Podstawowa w Woźnikach
4. Kinga Dudko, Gimnazjum w Zabłudowie
5. Wiktoria Gwiazdowska, Gimnazjum nr 8 Mistrzostwa Sportowego w Krakowie
6. Weronika Lupa, Szkoła Podstawowa w Kłaju
7. Kamil Moryc, Szkoła Podstawowa nr 155 w Krakowie
8. Natan Myszkowski, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
9. Julia Noszczyk, Gimnazjum w Libidzy
10. Martyna Pietrzak, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Grajewie
11. Dominika Schroder, Zespół Szkół nr 35 w Bydgoszczy
12. Wiktoria Sieradzka, Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach
13. Aleksandra Wajda, Szkoła Podstawowa nr 29 w Krakowie
14. Martyna Wasik, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce
15. Adam Żwirski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce
Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 28 marca 2018 roku o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Laureaci Konkursu na prezentację Power Point
„Baśnie z 1001 nocy – Alladyn”

 

  • Kornelia Feliksiak ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Krakowie
  • Alek Holik ze Szkoły Podstawowej nr 82 w Krakowie
  • Krzysztof Niepsuj ze Szkoły Podstawowej nr 49 w Krakowie
  • Szymon Szymanek ze Szkoły Podstawowej nr 82 w Krakowie

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 17.45 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Laureaci konkursu
„Bohater jakiego jeszcze nie było”

 

Konkurs literacki na opowiadanie, w którym bohaterem jest: postać, zjawisko lub wartość.

  • Sandra Książek ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Tomasz Labiś ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Kornelia Manista ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Patryk Musiał ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Zofia Rumińska ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Patrycja Żmijowska ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 17.45 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.

Laureaci konkursu
„A ja wolę moją rodzinę”

 

Konkurs na dowolną formę literacką i plastyczną z okazji Dnia Matki i Ojca w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

  • Emilia Chlipała z Przedszkola Samorządowego nr 33 w Krakowie
  • Tomasz Pastuła z Przedszkola Samorządowego nr 14 w Krakowie
  • Kalina Pietrzyk z Przedszkola Samorządowego nr 127 w Krakowie
  • Nina Zajączkowska z Przedszkola Samorządowego nr 123 w Krakowie
  • Agnieszka Argasińska ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Lidia Bożek ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Szymon Doniec ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Milena Janusz ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Marcin Mendyka ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Jakub Michalski ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 16 czerwca 2018 około godz. 15.00 na scenie podczas festynu z okazji Dni Dzielnicy III na boisku K.S. Wieczysta przy ul Chałupnika 16.

Laureaci konkursu
„Rodzina wchodzi do gry”

 

Konkurs na projekt plastyczny gry planszowej dla całej rodziny wraz z zasadami

  • Maja Brzozowska ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Krakowie
  • Natalia Noga ze Szkoły Podstawowej nr 111 w Krakowie
  • Zuzanna Stachańczyk ze Szkoły Podstawowej nr 111 w Krakowie
  • Ada Stachowska ze Szkoły Podstawowej nr 49 w Krakowie

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 16 czerwca 2018 około godz. 15.00 na scenie podczas festynu z okazji Dni Dzielnicy III na boisku K.S. Wieczysta przy ul Chałupnika 16.

Laureaci konkursu „Zielnik artystyczny”
Konkurs na zielnik w oprawie artystyczno – literackiej.

  • Paulina Charyton ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowie
  • Dawid Klimczyk z Krakowa
  • Lilianna Kuś ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Anna Milewska ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Alicja Murzańska ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Julia Niedenthal ze Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie
  • Maksymilian Nowocień ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Monika Paluch ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Mateusz Pilzak ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie
  • Natalia Sosna ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie

Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 17.45 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 100.