Kalendarium


2 czerwca 2017, godz. 19.00
Sala teatralna, budynek nr 100
“Delta” – Spektakl grupy warsztatowej Sceny 5 na 3 wg Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
Informacje: Paweł Buszewicz

2 czerwca 2017, godz. 19.45
Sala teatralna, budynek nr 100
“Czego się uśmiechasz, czego?” – Spektakl grupy Teatr między wierszami wg „Improwizacji w Wersalu” Moliera.
Informacje: Paweł Buszewicz

3 czerwca 2017, godz. 15.00
Boiska sportowe klubu „Wieczysta”, ul. Chałupnika 16
“Święto Dzielnicy III” – Festyn Rodzinny zorganizowany z okazji święta dzielnicy Prądnik Czerwony.
Informacje: Joanna Stachowicz, Anna Pardyak, Piotr Bobiński

5 czerwca 2017, godz. 17.30
budynek nr 100
“XV Indywidualne Mistrzostwa MDK w gimnastyce” – Zawody sportowe dla uczestników zajęć MDK.
Informacje: Beata Zachariasz, Joanna Stachowicz

8 czerwca 2017, godz. 16.30
budynek gimnazjum
“Dzień Rodziny” – Rodzinne gry i zabawy w Akademii dziecięcej „Bombolino”.
Informacje: Monika Lumer, Anna Pardyak

10 czerwca 2017, godz. 9.40
budynek nr 100
“IV Mistrzostwa MDK w Akrobatyce – Dwójki” – Zawody sportowe dla uczestników zajęć MDK.
Informacje: Beata Zachariasz, Joanna Stachowicz

12 czerwca 2017, godz. 19.00
Sala teatralna, budynek nr 100
“20 Minut z Aniołem” – Spektakl grupy Teatr między wierszami wg tekstów Aleksandra Wampiłowa.
Informacje: Paweł Buszewicz

13 czerwca 2017, godz. 10.00
Budynek nr 100
“5 Konkursów” – Uroczysty finał pięciu konkursów organizowanych przez MDK: „Bohater jakiego jeszcze nie było”, „Piszą poeci ilustrują dzieci”, „Świat widziany inaczej”, „3D – Papierowe rzeźby”, „Baśnie tysiąca i jednej nocy – Sindbad”.
Informacje: Joanna Stachowicz, Anna Pardyak

19 czerwca 2017, godz. 16.15
Sala teatralna, budynek nr 100
“Muzykalne Biedroneczki” – Pokaz wokalno – taneczny dziecięcej grupy „Biedroneczki”.
Informacje: Dominika Szala-Wentland, Katarzyna Boba-Master

20 czerwca 2017, godz. 17.00
Sala teatralna, budynek nr 100
“Popis gitarowy” – Prezentacja umiejętności uczestników kursu gitary klasycznej.
Informacje: Katarzyna Boba-Master